KOŞULSUZ İADE
 
İade Bilgileri
 
Tüm ürünler yetkili Distribütör veya İthalatçı firma garantisi altındadır.
 
Almış oldugunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan mağazamızın adresine yurt içi kargo ile iade edebilirsiniz. Tüm iadelerde Yurtiçi kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Aynı zamanda [email protected] mail adresine iade bilgisi vermeniz gerekmektedir.İade adresimiz şöyledir: "Vanlılar Koll. Şti. hamidiye caddesi no:20/b sirkeci fatih/istanbul 
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren üç (3) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 2 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.
 
Üründe bozulma, kırılma, tahrip, çizikler, kullanılma vesair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 
Tüm sorularınız için mesai günleri içerisinde 0212 522 35 30 nolu telefonu arayarak yada [email protected] mail adresimize mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.