Fossil Kol Saatinizle Harry Potter Evrenine Adım Atın

 

Dünya çapında milyonlarca fanatiğiyle fantastik edebiyat ve sinemanın unutulmaz evrenlerinden birisi haline gelen Harry Potter, popüler kültüre yön veren çok sayıda öğeyi moda dünyasına taşıdı. Harry Potter tutkunları için kolları sıvayan Fossil, bu öğelere Wizarding World of Harry Potter™ kapsül koleksiyonunda en şık halleriyle yer veriyor! Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyondaki kol saati ve takıları vanlilarsaat.com.tr’de keşfedebilirsiniz.

Tarzınızı Ait Hissettiğiniz Binanızla Gösterin

 

J.K. Rowling’in dahiyane yazarlığı ile hayatımıza giren ve hem kitapları hem de filmleri ile hafızalarımıza iz bırakan Harry Potter evreninin en ikonik detaylarından birisi de serinin ilk kitabı Felsefe Taşı ile tanıştığımız binalar ve binalara ait özellikler. Serinin hayranlarının da yaşam tarzları ve zevkleri ile bu evrenle bağ kurmasını sağlayan farklı özelliklere sahip binalar renkleri, sembolleri ve yetkinlikleri ile çeşitleniyor. Fossil imzalı Wizarding World of Harry Potter™ kapsül koleksiyonunda yer alan kol saatleri de binaların sahip olduğu sembolik elementleri taşıyor! Gryffindor’un cesur, tutkulu ruhunu yansıtan kırmızı ve sarı renklerin yer aldığı FLE1158 modeli, Harry Potter kol saati koleksiyonunun sıcak renkleriyle öne çıkan seçeneği. Kırmızı ve sarı renkli şeritlerle tasarlanan nato kayışa sahip model, altın rengi kasası ile etrafına adeta enerji yayıyor. Modelin dikkat çekici noktası ise Gryffindor’u temsil eden aslan armasının yer aldığı kadranı oluyor. On iki yönündeki Gryffindor yazısı ise bina temsilini tamamlayan şık bir detay olarak kadranın görünümünü tamamlıyor. Siz de kendinizi Harry Potter’ın da binası olan Gryffindor’a ait hissediyorsanız bu Fossil kol saati mutlaka bileğinizde yer almalı!

 

 

Hogwarts’ta Yerinizi Almanın Şimdi Tam Zamanı

Tutkunu olduğunuz Harry Potter evreninin diğer binaları da Fossil’in sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyonundaki kol saatleriyle bileğinizde! Yeşil ve siyah rengiyle tanınan, tutkulu, gizemli ve kendinden emin Slytherin binasının sembolik öğelerinin yer aldığı FLE1161 modeli tarzınızın özel tamamlayıcısı olabilir. Siyah ve koyu yeşil renkte şeritlere sahip nato kayışlı model metalik gri kasa ile uyumlu bir estetik ortaya koyuyor ve Slytherin binasının ikonik çizgilerini bileğinize taşıyor. Bina renkleriyle damalı bir görünüme sahip kadranda binanın arması olan yılan metalik gri renkle yer alıyor. FLE1159 modeli ise Harry Potter evreninde kendisini Hufflepuff binasına ait hisseden tutkunlara hitap ediyor. Siyah ve sarı renkte şeritlerle tasarlanmış kayışı, koyu metalik gri renkte kasası ve binanın arması olan porsuğun yer aldığı kadranı ile FLE1159 kombinlerinize keyifli bir görünüm kazandırıyor. Evrenin bir diğer binası Ravenclaw’un estetik özellikleri ise FLE1160 modelinde hayat buluyor. Lacivert ve beyaz şeritlere sahip kayışı, mat metalik gri kasası, binanın arması olan kartalın yer aldığı lacivert-beyaz damalı kadran modeli kendisini Ravenclaw binasına ait hissedenler için özel bir Fossil kol saati modeli haline getiriyor!

 

 

Büyüleyiciliğinizi Takılarınızla Ortaya Koyun

Kapsül koleksiyonu hazırlarken Harry Potter tutkunlarının büyük bir hayranlık duyduğu evrene ait çeşitli önemli detayları takı tasarımlarına taşıyan Fossil, kombinlerini uçtan uca büyüleyici kılmak isteyenlere, özel takılara da Wizarding World of Harry Potter™ kapsül koleksiyonunda yer veriyor. Harry Potter takı tasarımları arasında seride özel bir yere sahip olan Kelid Aynası ve Zaman Döndürücü’nün yanı sıra Hogwarts silüeti ve bina armaları kolye olarak karşınıza çıkıyor. Altın rengi kolye modelleri, parlak taş ve motif detaylarıyla fantastik oldukları kadar kadar şık bir görünümle de dikkat çekiyor. Kol saatiniz ile birlikte kullanabileceğiniz kolye modelleriyle kombinlerinizi büyüleyici kılabilirsiniz!

Siz de hemen şimdi bu büyüleyici dünyaya adım atmak, tarzınızı Harry Potter evreninin popüler kültüre damga vuran öğeleriyle taçlandırmak istiyorsanız Harry Potter X Fossil koleksiyonuna göz atabilir; sizi en çok yansıtan kol saati ve takıları vanlilarsaat.com.tr üzerinden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz!

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR