Işığınızla Göz Kamaştırmanın Yeni Bir Yolu: Işıklı Welder Moody

                                          

 

Kol saati dünyasında yer almaya başladığı ilk günden bu yana yeni ve orijinal bir imaj yaratmanın izini süren Welder, bu başarısını fotokromik camlarıyla tescilledi. Benzersiz hissetmenin sınırlarını test eden ve kullanıcılarına kendilerini özgürce ifade etmenin yollarını sunan Welder kol saatleri şimdi ışığını yeni bir şekilde ortaya koymak isteyenleri de etrafında topluyor. LED ışıklı kadranıyla Welder Moody kol saatleri karşınızda!

En Karanlık Anlarda Bile Ön Planda Siz Varsınız

Welder’in ikonik fotokromik camları kol saatiyle tek bir görünümü değil hayatın kendisi gibi sonsuz değişkenliğe sahip bir görümü bileğinde taşımak isteyenleri heyecanlandırmıştı. Bugün hala özgün stiliyle fark yaratmak isteyenlerin seçimi olan Welder’in Moody serisi çeşitlenen tasarım alternatifleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Welder ise ilk günden beri olduğu gibi değişerek yenilenmeyi ve yenilendikçe fark yaratmayı sürdürüyor. Welder Moody kol saati ailesine yeni katılan LED ışıklı modeller de bu değişimin birer göstergesi olarak karşınıza çıkıyor. Her biri klasik Welder çizgilerini açıkça ortaya koyan ve mineral fotokromik cam ile markanın imzası niteliğindeki görünümü taşıyan bu modeller, kadranlarında yer alan ışıkla en karanlık anlarda bile sizi ön plana çıkarıyor. Bulunduğunuz her alanda tarzınızla fark yaratırken Welder Moody’nin ışıklı tasarıma sahip Spark modelleriyle bu iddialı duruşunuzu bir adım daha ileri taşıyabiliyorsunuz.

Renginizi Göstermenin En Parlak Hali

Gardırobunuzu oluşturan farklı renkler ve tasarımlar ile günün moduna en uygun olan kombini yaparken son dokunuşlarınızı her zaman takı, aksesuar, ayakkabı ile gerçekleştirirsiniz. Bu noktada seçiminizi hangi renklerden yana yaparsanız yapın Welder Moody serisinin Spark modelleri arasından uyumlu bir alternatifi bileğinizde taşıyabilirsiniz. Yeşil, kahverengi, gri ve siyah renklerin hakim olduğu doygun tonlardaki kombinleriniz için bu renk tonları ile doğal bir uyum gösterebilen WWRL1001 modelini tercih edebilirsiniz. Siyah kasa ile tasarlanan, koyu yeşil silikon kordon ve kadran ile bir bütünlük yakalayan model Welder Moody erkek kol saati ailesinin çarpıcı seçeneklerinden birisi olarak öne çıkıyor. Kadranı tamamlayan imlerinin altından karanlıkta doğal bir şekilde görünürlük kazanan ışıklandırma ise modelin genel itibarıyla koyu tasarımını göz kamaştırıcı kılıyor. Kadranı çevreleyen çizgisel tasarım ise ışığın yüzeyde özel bir şekilde dağılmasını sağlayarak doğal görünümü daha da ileri taşıyor. Sonuç olarak bileğinizde hem kombininize uyum sağlayan hem de renklerinizi en parlak şekilde ortaya koymanızı mümkün kılan bir kol saati yer almış oluyor.

 

Welder’in Kol Saati Tutkunlarına Bir Armağanı

Kol saati bilekte yer alan bir aksesuar olsa da kullanıcıları için özel birer tamamlayıcıdır. Bu nedenle de görünürlüğü büyük ölçüde önemsenir. Welder ise bu görünürlüğü zahmetsiz kılan ışıklı tasarımlara sahip modelleriyle kol saati tutkunlarına bu beklentilerini karşılayacak bir armağan sunuyor. Üstelik farklı renklerdeki seçenekler sayesinde her tarza uygun bir model bulunabiliyor. WWRL1000 modeli siyah kordon, kasa ve mavi kadranıyla; WWRL1004 ise sarı kordon, siyah kasa ve su yeşili kadranıyla karşınıza çıkıyor. Spark serisinin her bir modeli LED ışığın görünürlüğünü maksimize eden siyah kasa ile dikkat çekerken modellerin farklılaşan kordon ve kadran renkleri değişen tarzlara en iyi şekilde uyum sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bulunduğunuz her yerde, her zaman kendinizi ifade edebilmenize olanak tanıyan ışıklı Welder Moody kol saatlerini keşfetmek ve tarzınıza uygun modeli satın almak için hemen şimdi vanlilarsaat.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR